З українських портів вийшов другий караван із продовольством

З українських портів вийшов другий караван із продовольством

4 судна перевезуть майже 170 000 тонн агропродукції

З українських портів вийшов другий караван із продовольством
Фото: Мінінфраструктури

Що сталося. З портів Одеси та Чорноморська вийшов другий караван з українським продовольством – 4 судна експортують майже 170 000 тонн агропродукції.

Джерело. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Деталі. Кораблі прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини. Згідно з даними Marine Traffic, судна «Mustafa Necati», «Riva Wind» та «Star Helena» прибудуть до порту Стамбулу 8 серпня в другій половині дня.

«Після відпрацювання портами організації першого каравану поступово виходимо на більші масштабні обсяги роботи. Незабаром плануємо повноцінно доєднати до реалізації ініціативи порт «Південний». Розраховуємо, що завдяки цьому зможемо відправляти покупцям ще більші каравани суден, щонайменше до 3 мільйонів тонн на місяць», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Бекграунд. Раніше до порту «Чорноморськ» прибуло судно вперше за час повномасштабної війни. Всі інші судна, які почали експортувати українську агропродукцію, знаходились в портах до вторгнення та залишились заблокованими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло