Уряд затвердив перелік із 32 науково-технічних розробок на 35 млн грн

Уряд затвердив перелік із 32 науково-технічних розробок на 35 млн грн

Розробки спрямовані на отримання результату для забезпечення розвитку економіки, суспільства, зміцнення національної безпеки

Уряд затвердив перелік із 32 науково-технічних розробок на 35 млн грн
Фото: pexels.com

Що сталося. Уряд затвердив перелік науково-технічних розробок у межах виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні розробки та науково-технічну продукцію у 2022 році.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство освіти й науки (МОН)

Деталі. МОН щорічно формує на конкурсних засадах перелік науково-технічних розробок в межах виконання держзамовлення. Цей перелік затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність». 

Документ передбачає затвердження переліку з 32 науково-технічних розробок, загальний обсяг фінансування яких у 2022 році становить майже 35 млн грн.

Зазначається, що науково-технічні розробки спрямовані на отримання результату, доведеного до стадії практичного використання, для забезпечення розвитку економіки, суспільства, зміцнення національної безпеки.

«Прийняття проєкту акта позитивно впливатиме на сферу наукової й науково-технічної діяльності в цілому, оскільки сприятиме реалізації державної політики у цій сфері та дасть можливість профінансувати коштами державного бюджету розробки для задоволення пріоритетних державних потреб», – зауважують у відомстві.

Бекграунд. Раніше уряд ухвалив проєкт закону «Про інноваційні парки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло