НБУ продав понад $500 млн із резервів за тиждень

НБУ продав понад $500 млн із резервів за тиждень

При цьому сальдо купівля/продаж валюти збільшилось уперше з лютого

НБУ продав понад $500 млн із резервів за тиждень
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Національний банк України продав $521,69 млн із міжнародних резервів за цей робочий тиждень, тобто з 8 по 12 серпня.

Джерело. Про це йдеться у даних НБУ.

Деталі. Водночас Нацбанк придбав $93,4 млн, тим самим піднявши показник сальдо купівлі/продажу валюти. З лютого 2022 року цей показник постійно падав.

НБУ продав понад $500 млн із резервів за тиждень

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що падіння міжнародних резервів НБУ сповільнюється. Вони знизилися всього на 2% за липень, хоча ще місяць тому впали на 9%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло