Швейцарія може приєднатися до газового плану ЄС – Reuters

Швейцарія може приєднатися до газового плану ЄС – Reuters

Уряд країни може прийняти відповідне рішення, щоб запобігти дефіциту енергії

Швейцарія може приєднатися до газового плану ЄС – Reuters
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Міністерка енергетики Швейцарії Симонетта Соммаруга заявила, що країна може доєднатися до плану Європейського Союзу зі скорочення споживання газу на 15% з метою запобігти дефіциту енергії.

Джерело. Про це пише Reuters.

Деталі. Зазначається, що наприкінці червня уряд країни створив плани з розв'язання проблеми дефіциту газу. Утім, якщо ці заходи не спрацюють, Швейцарія доєднається до плану ЄС.

Міністерка повідомила, що влада розпочне підготовку до скорочення споживання енергоносія найближчими тижнями. Серед заходів планується відключення опалення в громадських будівлях.

За даними Reuters, на громадські потреби перепадає близько 42% усього газу, що споживається країною. Решту витрачають у промисловості, сфері послуг та транспорті.

Бекграунд. Нагадаємо, план зі скорочення споживання газу в ЄС офіційно затвердили на початку серпня. Домовленості передбачають добровільні обмеження використання ресурсу, утім є винятки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло