У США стали блокувати і відмовляти в реєстрації російським стартапам

У США стали блокувати і відмовляти в реєстрації російським стартапам

До чорних списків потрапляють підприємці, які вказали під час реєстрації російські адреси

У США стали блокувати і відмовляти в реєстрації російським стартапам
Фото: Pixaby

Що сталося. Американський штат Делавер – одна з найбільш популярних юрисдикцій для створення офшорів – почав блокувати й відмовляти в реєстрації стартапам із російським корінням. На тлі війни в Україні з проблемами зіткнулися компанії, які мають хоча б одного російського засновника.

Джерело. Про це пише The Bell.

Деталі. Зазвичай офшори в Делавері не підлягають оподаткуванню, якщо бізнес ведеться не в США. Зареєструвати фірму тут можна за два тижні, при цьому засновникам не потрібно навіть проживати в США – компанії потрібно найняти реєстраційного агента.

Проте зараз агенти відмовляються працювати із російськими бізнесменами. Своє рішення вони мотивують забороною Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) надавати бухгалтерські послуги, послуги з відкриття трастів і компаній, а також з управлінського консалтингу особам, які перебувають у рф.

При цьому агенти найчастіше не перевіряють, чи живе засновник стартапу зараз у росії чи ні. До чорних списків потрапляють підприємці, які вказали під час реєстрації російські адреси. Бізнесмени, які залишилися без реєстрації, мають кілька варіантів дій, зазначає видання. Частина з них відкривають юрособу в іншому штаті, деякі збираються судитися з владою Делаверу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло