Парламент спростив процес відновлення зв'язку на постраждалих територіях

Парламент спростив процес відновлення зв'язку на постраждалих територіях

Верховна Рада прийняла відповідний законопроєкт

Парламент спростив процес відновлення зв'язку на постраждалих територіях
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Парламент підтримав законопроєкт №7487, який спростить процес відновлення зв'язку на постраждалих територіях України.

Джерело. Про це повідомляє Мінцифра.

Деталі. Зміни у законодавстві дозволять розгортати мережі зв'язку без оформлення технічних умов та проєктної документації. Також проєкт дозволить працівникам телекому будувати мобільну мережу вздовж автошляхів на лісогосподарських землях не погоджуючи відповідні дії з урядом.

За оцінкою міністерства, це може зекономити місяці роботи комунікаційників. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров уточнив, що процес розгляду документів скоротили з 3 до 1,5 місяців.

«Ще один крок, щоб максимально прибрати бюрократичні квести і спростити роботу інтернет-провайдерам та мобільним операторам. Адже вони щодня, попри небезпеку, виїжджають і відновлюють пошкоджені мережі та зруйновані вежі», – йдеться у повідомленні структури.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на тимчасово окупованій частині Херсонщини працюють всього 2% станцій мобільної мережі. На Луганщині цей показник досяг 0%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло