Комісія з обрання директора НАБУ провела перше засідання

Комісія з обрання директора НАБУ провела перше засідання

Члени комісії ініціювали перед урядом формування робочої групи для розробки правил і норм відбору кандидатів на посаду

Комісія з обрання директора НАБУ провела перше засідання
Фото: ukrinform.ua

Що сталося. Комісія з проведення конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) провела в понеділок перше засідання.

Джерело. Про це йшлося на засіданні комісії.

Деталі. Члени комісії висловилися за те, щоб процес відбору кандидатів на посаду директора НАБУ був нетривалим і зрозумілим.

Комісія вирішила звернутися до Кабінету Міністрів щодо формування робочої групи для визначення методології та інструментів відбору.

«Наша мета – досягнення результату, а не реалізація процесу. Результат – це обрання директора НАБУ, а процес – це обговорення», – зазначили на засіданні.

Також визначилися, що комісія збиратиметься орієнтовно раз на тиждень залежно від необхідності, а постійного голову та заступника оберуть після затвердження регламенту роботи комісії.

Бекграунд. Нагадаємо, що комісія обрала детектива НАБУ Олександра Клименка керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло