ДБР розслідує розкрадання майна аеропорту «Київ» у перші дні війни
Перевіряється інформація щодо обґрунтованості наказів військовим щодо вилучення транспортних засобів аеропорту та іншого майна

Що сталося. Державне бюро розслідувань (ДБР) розслідує кримінальне провадження за фактом розкрадання майна аеропорту «Київ» у перші дні війни.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба бюро.
Деталі. «В умовах військової агресії рф проти України дуже важливо перевіряти факти перед тим, як розповсюджувати «зраду» на кшталт «проти генерала порушили справу за захист аеропорту». ДБР не займалось і не займатиметься переслідуванням військових, які віддано захищають Батьківщину, але рішуче припинятиме спроби деяких осіб нажитись на війні», – заявили в ДБР.
Зазначається, що в межах розслідування кримінального провадження перевіряється інформація щодо обґрунтованості наказів військовим щодо вилучення транспортних засобів аеропорту та іншого майна.
Також досліджується правомірність наказу здійснити пошкодження злітно-посадкових смуг аеропорту, що не обумовлювалося військовою необхідністю.
Бекграунд. Раніше прокуратура оголосила підозру держслужбовцю, через якого Україна сплатила росії $1,5 млн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].