ЄС посилить військову підтримку України – Боррель
Мова йде не лише про озброєння, а й про навчання захисників України

Що сталося. Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель пообіцяв, що ЄС посилить військову підтримку України.
Джерело. Про це політик повідомив на зустрічі голів оборонних відомств ЄС, передає «Укрінформ».
Деталі. Мова йде не лише про постачання військової техніки, а й про спеціальні навчання для захисників України. Утім, наразі ЄС ще не ухвалив конкретних рішень щодо тренувань для військових. Боррель наголосив, що наразі вже існують багато подібних ініціатив, однак союз має забезпечити їх взаємодоповнюваність.
«ЄС стоїть одностайно у підтримці України, його члени продовжують бути готовими підтримувати Україну так довго, скільки потрібно, і в такому обсязі, скільки треба», – заявив політик.
Міністр оборони України Олексій Резніков доєднався до неформальної зустрічі голів та розповів про останні події на фронтах і найгостріші потреби ЗСУ. Згодом високий представник ЄС сказав, що країни ЄС повинні бути швидкими та гнучкими у своїй допомозі Україні, ґрунтуючись на потребах Збройних сил України (ЗСУ).
Бекграунд. Напередодні Швеція оголосила про новий пакет допомоги Україні на майже $83 млн. Допомогу зокрема спрямують на закупівлю зброї для ЗСУ.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].