Україна експортувала вже понад 2 млн тонн товарів «зерновим коридором»

Україна експортувала вже понад 2 млн тонн товарів «зерновим коридором»

Незабаром з портів Чорного моря має вийти караван з 87 000 тонн агропродукції на борту

This material is also available in English
Україна експортувала вже понад 2 млн тонн товарів 	«зерновим коридором»
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Україна експортувала понад 2,125 млн тонн агропродукції за час дії «зернових коридорів».

Джерело. Про це повідомляє ООН, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Загалом уже 107 суден отримали дозвіл зайти до причорноморських портів України, а ще 90 можуть вийти з них. Також незабаром з України вийде караван з шести кораблів, що перевезуть 87 442 тонн зерна до різних країн світу.

Судна Irmgard та New Levant разом перевозять 54 000 тонн пшениці та 7179 тонн кукурудзи до Туреччини. На борт Queen Sara завантажать 11 000 тонн кукурудзи, що призначена для Єгипту. З ними також відправиться Oris Princess, що доставить до Ізраїлю 4510 тонн соняшникового шроту.

Ще два кораблі відправляться до країн Європи – Vitis доставить до Італії 5800 тонн української олії, а Ocmis Adventure спрямує до Греції із 4862 тоннами кукурудзи на борту.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна експортувала 1,7 млн тонн агропродукції за місяць дії «зернової ініціативи». На той момент з портів Великої Одеси вийшло вже 68 суден до 18 країн світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло