Україна експортувала вже понад 3 млн тонн зерна морськими шляхами

Україна експортувала вже понад 3 млн тонн зерна морськими шляхами

Найбільше вантажів відправили до країн Азії

Україна експортувала вже понад 3 млн тонн зерна морськими шляхами
Фото: Мінінфраструктури

Що сталося. Україна експортувала вже 3,1 млн тонн агропродукції з чорноморських портів.

Джерело. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Деталі. Зокрема, 14 вересня з портів Одеса, Чорноморськ і «Південний вийшли 5 суден зі 153 000 тонн продовольства. Їх спрямували до країн Азії та Європи.

Загалом з початку дії «зернових коридорів», тобто з 1 серпня, з України відправилися 134 судна. Найпопулярнішим місцем призначення стала Азія – туди 71 судно доправило 1,4 млн тонн збіжжя. До Європи прийшли 44 судна з 1,1 млн тонн зерна на борту.

До Африки наразі дійшло 19 суден та 600 000 тонн зерна. Найбільше вантажів призначається Єгипту – 274 000 тонн продовольства десятьма рейсами. Також одним із найбільших споживачів є Судан – 3 судна зі 115 000 тоннами агропродукції на борту. Серед інших африканських покупців Кенія, Алжир, Ємен, Сомалі, Джибуті та Лівія. До них спрямували по одному судну.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що з українських портів вийшло ще 9 суден. Вони мають на борту понад 160 000 тонн збіжжя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло