Турецькі готелі припинили приймати російські картки «Мир»

Турецькі готелі припинили приймати російські картки «Мир»

Ініціатива надійшла від центробанку країни

Турецькі готелі припинили приймати російські картки «Мир»
фото DR

Відразу кілька турецьких готелів відмовляються приймати російські банківські картки «Мир», посилаючись на вимоги Центрального банку країни.

Джерело. Про це пише видання TourDom.ru.

Деталі. Влада Туреччини побоюється вторинних санкцій і не готова йти на такі жертви заради туристів із росії.

Першими готелями, які офіційно заявили про відмову приймати карти «Мир», стали Crystal Hotels, Titanic та Nirvana Hotels. Очевидно, що список готелів зростатиме.

Відмова відбулася через те, що банки, з якими працюють готелі, перестали проводити платежі через російську систему за наказом місцевого ЦБ.

Операції росіян не проводять VakifBank, Ziraat Bankasi, Is Bank та Credit Europe Bank.

Цікаво, що Туреччина була однією з небагатьох країн, де карти «Мир» дійсно приймалися без жодних проблем. Навіть більше, директор російсько-турецької ділової ради Олексій Єгармін тиждень тому, 6 вересня, заявляв: спеціальна держкомісія зараз домагається того, щоб до кінця року карти «Мир» проходили у всіх готелях без винятку.

Проблеми із пластиковими картами в російських туристів у Туреччині почалися ще в середині літа. Проте це було з особистої ініціативи деяких місцевих банків. Нині ж, схоже, проблеми серйозніші, оскільки директива спущена від влади країни.

Бекграунд. На початку серпня Ердоган після зустрічі з путіним заявив, що п’ять турецьких банків запровадять російську платіжну систему «Мир».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло