П’ять турецьких банків запровадять російську платіжну систему «Мир» – Ердоган після зустрічі з путіним
Зустрічі також провели президенти центробанків росії та Туреччини

Що сталося. Щонайменше п'ять турецьких банків почали обслуговувати російську платіжну систему «Мир».
Джерело. Про це заявив турецький лідер Реджеп Таїп Ердоган за результатами переговорів з путіним у Сочі, передає Anadolu Agency.
Коментар. «Це, звісно, буде дуже комфортним процесом для туристів, які приїжджають з росії, вони зможуть робити покупки та оплачувати готелі», – сказав Ердоган.
Він повідомив, що зустрічі також провели президенти центробанків росії та Туреччини.
Бекграунд. Також Ердоган і путін на переговорах у Сочі домовилися про перехід на часткову оплату російського газу в рублях.
Президенти домовилися «нарощувати обсяг двосторонньої торгівлі на збалансованій основі», йти назустріч очікуванням протилежної сторони в галузях економіки та енергетики, а також нарощувати взаємодію у сферах транспорту, торгівлі, сільського господарства, промисловості, фінансів, туризму та будівництва.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].