Австрія збудує та обладнає в Україні три медичних заклади

Австрія збудує та обладнає в Україні три медичних заклади

З них два у Києві і один у Львові

Австрія збудує та обладнає в Україні три медичних заклади
фото DR

Австрійські компанії мають намір вкласти 600 млн євро інвестицій у будівництво та обладнання трьох медичних закладів в Україні. Фінансування проектів будуть здійснювати австрійські та німецькі банки.

Джерело. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на АРА і заяву міністерства економіки Австрії.

Деталі. Внаслідок війни, яку розв'язала росія проти України, зросла потреба у будівництві медичних закладів, зазначили у Міністерстві економіки Австрії.

«На першому етапі три конкретні проекти – будівництво та обладнання Національної дитячої лікарні «Охматдит» у Києві, будівництво та обладнання сучасної університетської клініки у Києві та будівництво Національного реабілітаційного центру України у Львові – будуть втілені австрійськими компаніями (такими, як, наприклад, Vamed) з проектною вартістю понад 600 млн євро», – йдеться у повідомленні.

Інвестиції в будівництво медзакладів стали можливими після укладання урядами України та Австрії Рамкової угоди про економічну співпрацю у розвитку проектів, яка передбачає реалізацію низки важливих спільних ініціатив, зокрема, у сфері охорони здоров'я.

Бекграунд. Як повідомлялося, Україна та Австрія підписали угоду про економічну співпрацю, держави планують реалізувати проєкти на 500 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло