Українські аграрії матимуть доступ до баз даних світового агроринку

Українські аграрії матимуть доступ до баз даних світового агроринку

Мінагрополітики також припускає можливість інтеграції з Державним аграрним реєстром

Українські аграрії матимуть доступ до баз даних світового агроринку
Фото: аgropolit.com

Що сталося. Міністерство аграрної політики та продовольства України уклало Меморандум про співробітництво з однією з найбільших у світі баз даних AgroChart, яка містить інформацію щодо цін і статистики аграрних ринків від 1970 року.

Джерело. Про це йдеться на сайті відомства.

Деталі. За умовами Меморандуму, підписання документа дасть змогу забезпечити сільськогосподарських виробників актуальною інформацією про кон'юнктуру українського ринку, оцінку експортних можливостей і відстеження змін, що впливають на експорт та імпорт сільськогосподарської продукції України.

«Сьогодні, як ніколи раніше, важливо забезпечувати наших аграріїв перевіреною інформацією щодо функціонування ринків зернових, олійних і кормових інгредієнтів, актуальною аналітикою експортної пропозиції та імпортного попиту в розрізі країн, цінами тощо», – пояснив заступник Мінагрополітики з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Він додав, що надалі можлива інтеграція з Державним аграрним реєстром.

Бекграунд. Нагадаємо, що Україна експортувала товарів на $1,8 млрд за половину вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло