Володимир Зеленський і голова BlackRock обговорили залучення інвестицій в Україну

Володимир Зеленський і голова BlackRock обговорили залучення інвестицій в Україну

Компанія розглядає можливість надавання безоплатних порад Україні щодо створення Фонду відновлення для підтримки економіки країни

Володимир Зеленський і голова BlackRock обговорили залучення інвестицій в Україну
Фото: president.gov.ua

Що сталося. Президент Володимир Зеленський і генеральний директор найбільшої у світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк обговорили можливості залучення державних і приватних інвестицій в Україну.

Джерело. Про це йдеться на сайті голови держави.

Деталі. Співрозмовники обговорили, як департамент BlackRock із консультацій щодо фінансових ринків може надавати безоплатні поради українському уряду стосовно створення Фонду відновлення для підтримки української економіки.

Зокрема, це можуть бути консультації щодо структури, інвестиційного процесу, управління та використання доходів Фонду.

В ОП зазначили, що Фонд матиме на меті створення можливостей для участі у відбудові та пожвавленні економіки України як для державних, так і для приватних інвесторів, «забезпечуючи їм чесний і справедливий прибуток».

«Ми продемонстрували, що вміємо перемагати на полі бою. Ще одне важливе наше завдання – здобути перемогу в економіці. Бути привабливою країною для інвесторів», – підкреслив президент.

Він наголосив, що Україна зацікавлена в залученні світового капіталу, завдяки якому будуть створені нові робочі місця та зростатиме економіка. 

Бекграунд. Нагадаємо, що Україна домовилася з MIGA про запуск механізму страхування інвестицій під час війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло