В Україні створили «Єдиний портал вакансій»: сайт вже розпочав роботу

В Україні створили «Єдиний портал вакансій»: сайт вже розпочав роботу

Нові вакансії на порталі з'являються в режимі реального часу

В Україні створили 	«Єдиний портал вакансій»: сайт вже розпочав роботу
Фото: pixabay.com

Що сталося. В Україні запрацював Єдиний портал вакансій, який містить інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Деталі. Нові вакансії на порталі з'являються в режимі реального часу.

«Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки. План Відновлення України передбачає створення понад 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, «Єдиний портал вакансій» буде дуже корисним і в майбутньому», – розповіла міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Ознайомитись з порталом та актуальними вакансіями можна за посиланням jobportal.dcz.gov.ua.

Портал вакансій працює завдяки спільним зусиллям Міністерство економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів із пошук роботу Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble.

Бекграунд. Нагадаємо: Держава під час воєнного стану дозволила влаштовуватися на роботу в компанію віддалено: без відвідування офісу, паперових заяв, ксерокопій та очікування. Всередині кожної компанії кадрових документів формується дуже багато – прийняття/звільнення, відпустки, відрядження, переведення тощо. Особливо – у компаніях із великим штатом або з підвищеною плинністю кадрів. У чому складність електронного кадрового документообігу – розповів Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло