Приватизація майна «Укрспирту» принесла державі 150 млн грн

Приватизація майна «Укрспирту» принесла державі 150 млн грн

За право придбати окреме майно підприємства змагалися 4 учасники аукціону

Приватизація майна «Укрспирту» принесла державі 150 млн грн
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Приватизація Марилівського місця зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» принесла державі 150 млн грн.

Джерело. Про це повідомляє Мінекономіки.

Деталі. За право придбати майно на онлайн-аукціоні змагалися чотири учасники. Стартова ціна становила 54,3 млн грн. Дохід у міністерстві пообіцяли першочергово спрямувати на потреби Збройних Сил України.

Загалом держава запланувала продати ще 150 об'єктів. Нагадаємо, що 19 вересня на аналогічному аукціоні вдалося реалізувати окреме майно Кобиловолоцького місця зберігання спирту за більш як 70 млн грн.

«Наразі ми вирішуємо й стратегічне завдання – зменшення держави в економіці, мінімізацію невластивих функцій управління майном. Окрім того, приватизація дасть поштовх розвитку економіки», – прокоментувала очільниця міністерства Юлія Свириденко.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що майно збанкрутілого виробника шин «Росава» продадуть з аукціону. Початкова вартість лоту при проведенні першого аукціону становить понад 1,2 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло