США передали «Київтеплоенерго» труби й обладнання для відновлення теплопостачання на $1,3 млн

США передали «Київтеплоенерго» труби й обладнання для відновлення теплопостачання на $1,3 млн

Замість старих трубопроводів прокладуть попередньо ізольовані трубопроводи європейського зразка

США передали 	«Київтеплоенерго» труби й обладнання для відновлення теплопостачання на $1,3 млн
Фото: DR

Що сталося. Уряд США передав КП «Київтеплоенерго» труби та супутнє обладнання для відновлення теплопостачання  вартістю $1,3 млн, що дасть змогу зігріти понад 20 000 осель жителів столиці.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Деталі. «За фінансової підтримки уряду США та сприяння USAID проєкт енергетичної безпеки «Київтеплоенерго» замінює 11 км тепломереж, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів», – повідомили на підприємстві.

Як зазначили в «Київтеплоенерго», програма відновлення пошкоджених унаслідок обстрілів тепломереж реалізується на шести ділянках у Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському районах, де інфраструктура міста зазнала найбільших руйнувань. Загалом буде замінено понад 11 км тепломереж. З них 7,7 км – мережі центрального опалення, майже 3,5 км – гарячого водопостачання.

Замість старих трубопроводів прокладають попередньо ізольовані трубопроводи європейського зразка. Для гарячого водопостачання використають сучасні безшовні полімерні гнучкі труби. У теплокамерах, підвальних приміщеннях та вводах у будинки встановлюють нову запірну арматуру провідних світових виробників.

«Тепломережі, які змінює підприємство за підтримки уряду США та USAID ПЕБ, пропрацюють 40-50 років. Усі роботи з демонтажу, прокладання нових тепломереж та благоустрою «Київтеплоенерго» виконує своїми силами. Уже скоро розпочнеться новий опалювальний сезон, тому завершити плануємо до середини жовтня «, – зазначив директор КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд.

Бекграунд. Раніше Володимир Зеленський підписав мораторій, що забороняє підвищувати тарифи на теплову енергію протягом воєнного стану та 6 місяців після.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло