Німецька поліція провела обшуки у будинках російського олігарха Усманова

Німецька поліція провела обшуки у будинках російського олігарха Усманова

Його підозрюють в ухиленні від санкцій

Німецька поліція провела обшуки у будинках російського олігарха Усманова
фото DR

Поліція Німеччини провела обшуки у громадянина росії за підозрою щодо порушення режиму санкцій. Німецькі ЗМІ повідомили, що цим громадянином є олігарх Алішер Усманов.

Джерело: Reuters

Прокурор Мюнхена заявив, що комплексні обшуки було проведено за місцем проживання громадянина росії та чотирьох інших підозрюваних.

Влада обшукала 24 об'єкти нерухомості на території чотирьох земель, включаючи Баварію. В операції задіяно 250 офіцерів, уточнив прокурор.

Німецькі мовні компанії BR та MDR повідомили, що обшуки були, зокрема, проведені на віллі Усманова на озері Тегернзеї у Баварії.

Прокурор заявив, що громадянин росії підозрюється в тому, що він доручив охоронній компанії спостерігати за об'єктами нерухомості, пов'язаними з ним фінансово, навіть після того, як його було внесено до списку санкцій Євросоюзу.

Здійснена ним оплата послуг охоронної компанії, як вважають, порушила заборону використання заморожених коштів, йдеться в заяві.

Усманов, який володіє активами в різних сферах бізнесу, був внесений до списку санкцій Заходу після вторгнення росії в Україну 24 лютого.

За даними Forbes, його статки становлять $14,6 млрд.

Бекграунд. Нагадаємо, російський мільярдер, уродженець Львова Михайло Фрідман запропонував зі своїх власних коштів переказати $1 млрд на розвиток України, щоб уникнути санкцій Заходу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло