Макогон хоче подати позов до суду стосовно звільнення з ОГТСУ

Макогон хоче подати позов до суду стосовно звільнення з ОГТСУ

Він вважає, що на його місце хотіли «поставити більш лояльну людину»

Макогон хоче подати позов до суду стосовно звільнення з ОГТСУ
Фото: Укрінформ

Що сталося. Колишній очільник Оператора газотранспортної системи України (ОГТСУ) Сергій Макогон планує подавати позов до суду стосовно його звільнення з посади.

Джерело. Про це ексдиректор повідомив у Facebook.

Деталі. Офіційними причинами звільнення стали невиконання рішень наглядової ради (НР) АТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) щодо запровадження нової облікової політики та перевипуску фінансової звітності за 2020 рік на її основі.

Макогон зазначив, що він не згоден із причинами звільнення та вважає їх маніпулятивними, формальними та необґрунтованими. На його місце нібито хотіли «поставити більш лояльну людину», ще й без відкритого конкурсу.

Колишній очільник нагадав, що АТ «Магістральні газопроводи України» нещодавно намагалися «протягнути» ряд кандидатів без проведення публічного конкурсу через Кабмін. З огляду на це, Макогон закликав створити нову наглядову раду в самому ОГТСУ.

«Я завжди підтримував реформу корпоративного управляння, але власний досвід показав, що НР – не панацея. Все сильно залежить від конкретних людей в НР. Токсичні люди просто розвалюють НР, а інші зазвичай просто не готові постійно воювати з ними та поводять себе пасивно – просто утримаються при голосуванні», – висловився ексдиректор.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що гендиректора ОГТСУ Макогона звільнили з посади. Згодом цю посаду обійняв Павел Юзеф Станчак.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло