Дочка вбитого в «днр» волонтера Пола Урі почала збір коштів для доставки додому його тіла

Дочка вбитого в «днр» волонтера Пола Урі почала збір коштів для доставки додому його тіла

Репатріація коштує не менше 10 000 фунтів стерлінгів

Дочка вбитого в «днр» волонтера Пола Урі почала збір коштів для доставки додому його тіла
фото з соцмереж

Донька загиблого в Україні британського волонтера Пола Урі створила сторінку GoFundMe, щоб репатріювати тіло свого батька з України назад до Великої Британії.

Джерело. Sky News

Пол Урі помер 10 липня після того, як його схопили і затримали проросійські сепаратисти.

Сепаратисти заявили, що він помер начебто через проблеми зі здоров'ям. Але коли його тіло повернули до рук українців, Україна заявила, що на його тілі були «сліди страшних тортур».

На сторінці зі збору коштів йдеться, що Пол Урі намагався евакуювати українку та двох її дітей із зони бойових дій, коли його схопили сепаратисти.

«Наші зусилля щодо репатріації тіла мого батька просуваються дуже повільно, і FCDO (іноземне управління з питань добробуту та розвитку) повідомило нам, що ця репатріація обійдеться нам приблизно в 10 000 фунтів стерлінгів», – йдеться в повідомленні.

«Оскільки мені і моїй сестрі всього 20 і 17 років і ми все ще навчаємося в коледжі, у нас немає джерела доходу, яке могло б оплатити цю суму. Моє єдине бажання – повернути батька додому, до Великої Британії, до людей, які люблять його», – написала вона.

Бекграунд. Нагадаємо: уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що окупанти повернули тіло британського волонтера Пола Урі зі слідами страшних катувань. Він наголосив, що це ще один задокументований воєнний злочин російської армії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло