Понад 2000 британських компаній продовжують бізнес з рф – дослідження

Понад 2000 британських компаній продовжують бізнес з рф – дослідження

Більшість компаній із британськими номінальними власниками зосереджені в Москві та Санкт-Петербурзі

Понад 2000 британських компаній продовжують бізнес з рф – дослідження
Фото: youcontrol.com.ua

Що сталося. Загальна кількість комерційних компаній рф, засновниками яких є резиденти Великобританії, сягає 2370 юросіб. Британські «дочки» у рф часто слугують прикриттям для міжнародних фінансових потоків, що ведуть до російських власників.

Джерело. Про це йдеться в дослідженні YouControl.

Деталі. Зазначається, що найбільша частка капіталу Великобританії у рф представлена в будівництві, торгівлі, операціях із нерухомістю, транспорті, логістиці та в IT. А більшість компаній із британськими номінальними власниками зосереджені в Москві та Санкт-Петербурзі.

«Бізнесмени російського походження – Павло Дуров та Юрій Мільнер, були інвесторами на ранніх етапах стартапу з прокату авто ООО «ВИЛИ РАЗРАБОТКА» з офісом у Лондоні», – повідомляють у дослідженні.

Крім того, HSBC Holdings, Unilever, GlaxoSmithKline, AstraZeneca, Linde, Legal & General Group і LyondellBasell Industries – компанії, що мають головний офіс у Великобританії та підтримують співпрацю з рф.

Бекграунд. Нагадаємо, що російські компанії виключили з альянсу OpenRAN, який розробляє обладнання для 5G.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло