Суд визнав недійсною купівлю акцій «Харківобленерго» холдингом Новинського

Суд визнав недійсною купівлю акцій «Харківобленерго» холдингом Новинського

У Smart Holding заявили про намір «відстоювати право бути акціонером»

Суд визнав недійсною купівлю акцій 	«Харківобленерго» холдингом Новинського
Фото: УП

Що сталося. Касаційний господарський суд визнав недійсною купівлю 29,7950% акцій АТ «Харківобленерго» холдингом Smart Holding ексдепутата Вадима Новинського.

Джерело. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Smart Holding.

Деталі. Фірма Новинського заявила про намір відстоювати своє право бути акціонером АТ. Також там заявили про бажання «викорінювати корупційну складову в менеджменті товариства».

Сторони. У холдингу вважають, що рішення «грає на користь корупціонерів, які діють в цій енергетичній компанії». За словами пресслужби, компанія нібито неодноразово звертала увагу Фонду держмайна, Мінекономіки, Ради нацбезпеки і оборони України, правоохоронних органів та громадських організацій на ознаки корупції в товаристві. Буцім-то управління розкрадає сотні мільйонів гривень та поставило компанію на межу банкрутства.

«Існуюча ситуація вкотре дає вкрай негативний сигнал потенційним інвесторам, на шляху яких знов безкарно діє корупція, відштовхуючи їх від інвестування в економіку України», – підсумували в холдингу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що олігарх Новинський складає повноваження народного депутата. Він вирішив зосередитися на «гуманітарних проєктах».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло