Британія ввела санкції проти трьох мільярдерів та 55 топменеджерів російських держбанків

Британія ввела санкції проти трьох мільярдерів та 55 топменеджерів російських держбанків

Також під санкціями особи, які організовували псевдореферендуми

Британія ввела санкції проти трьох мільярдерів та 55 топменеджерів російських держбанків
фото Pixaby

Велика Британія запровадила нові санкції проти російських мільярдерів, топменеджерів російських держбанків, а також чиновників з адміністрацій українських регіонів, окупованих росією. Санкційний список поповнився 92 рядками.

Джерелоmoscowtimes.eu

Деталі. Зокрема, під санкції потрапили: IMA Consulting, який уряд Великої Британії назвав «улюбленим піар-агентством путіна», Госзнак, який займається розробкою та виробництвом державних знаків, а також Московський комерційний банк міжнародних розрахунків.

Кілька російських мільярдерів та бізнесменів: президент і засновник Уральської гірничо-металургійної компанії Іскандер Махмудов, президент і власник ДК «АРЕТІ» Ігор Макаров, співвласники ГК «Київська площа» Рік Нісанов та Зарах Ілієв. МЗС Британії оцінило їхній капітал загалом у 6,3 млрд фунтів.

Крім того, під обмеження потрапили люди, які відповідали за організацію референдумів на окупованих територіях України, зокрема голова уряду в Херсоні Сергій Єлісєєв, голова проросійської адміністрації Запоріжжя Євген Балицький та член ВДА регіону Володимир Рогов, “міністр освіти та науки лнр” Іван Кусов, заступник голови ЦВК росії Микола Булаєв та “заступник голови уряду лнр” Євген Солнцев.

А також чиновники з адміністрації президента: начальник управління президента із внутрішньої політики Андрій Ярін, заступник керівника департаменту АП із забезпечення справ Держради Борис Рапопорт, начальник управління президента із забезпечення діяльності Держради Олександр Харичев.

З банківського сектору під британські санкції потрапили топменеджери “Сбєрбанку”, “Газпромбанку” та “Совкомбанку”. Серед них:

заступник голови правління «Сбера» Ольга Голодець і Станіслав Кузнєцов,

член наглядової ради, президент Курчатівського інституту Михайло Ковальчук,

колишня заступниця голови правління Белла Златкіс;

заступник голови правління “Газпромбанку” Фаміл Садиков та ін.

Востаннє Велика Британія запроваджувала санкції наприкінці липня 2022 року. Під обмеження потрапили 27 російських губернаторів та міністр юстиції. Загалом країна запровадила санкції проти 120 російських компаній, а також понад 1200 громадян росії.

Нові санкції було запроваджено у зв'язку з проведенням псевдореферендумів в українських регіонах, зайнятих російськими військами. Країни Заходу неодноразово виступали із засудженням референдумів, називаючи їх фіктивними.

Держави «Великої сімки» (Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, Японія та США) пообіцяли не визнавати його результатів.

G7 також готові вжити додаткових економічних заходів щодо росії, а також фізичних та юридичних осіб усередині країни та за її межами, які «надають політичну чи економічну підтримку незаконним спробам росії змінити статус території України».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло