«Російський наступ на Донеччині – одне з найбільш цинічних убивств своїх же солдатів», – Зеленський

«Російський наступ на Донеччині – одне з найбільш цинічних убивств своїх же солдатів», – Зеленський

Російська мобілізація – це «намагання дати командирам на місцях постійний потік гарматного мʼяса», вважає президент

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський сказав, що спроби російського наступу на Донеччині – одне з найбільш цинічних убивств своїх же солдатів.

Джерело. Про це він розповів у відеозверненні.

Деталі. «Попри очевидну безглуздість війни для росії та втрату окупантами ініціативи командування російських військових все одно жене їх на загибель. Постійні спроби російського наступу на Донеччині напевно увійдуть в історію воєн як одне з найбільш цинічних убивств своїх же солдатів», – сказав Зеленський.

За його словами, російська мобілізація – це «відверте намагання дати командирам на місцях постійний потік гарматного мʼяса». Іншого сенсу в російській мобілізації просто немає.

«Вони відчули, що програють, і намагаються просто відтягнути цей момент, забезпечити хоч якусь активність на фронті, поставити хоч когось зі зброєю в руках замість загиблих.

На жаль, російське суспільство поки не усвідомлює всієї жорстокості російської влади щодо свого ж народу. Але маємо зробити все, щоб кожен громадянин росії визнав, що його ж держава позбавляє його найголовнішого – права на життя», – підкреслив президент.

Бекграунд. Нагадаємо, що мобілізовані громадяни рф масово звертаються на гарячу лінію, аби здатися в полон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло