Українців запрошують на безкоштовні онлайн-курси про політику, право й державність

Українців запрошують на безкоштовні онлайн-курси про політику, право й державність

Вони почнуться з 17 жовтня в рамках освітнього проєкту Києво-Могилянської академії

Українців запрошують на безкоштовні онлайн-курси про політику, право й державність
Фото: Telegram-канал «Дискутуй про Україну»

Що сталося. Безкоштовні онлайн-курси «Дискутуй про Україну!» стартують з 17 жовтня на платформі Zoom, перші теми стосуватимуться політики, міжнародного права й історії державності.

Джерело. Про це говориться на сайті проєкту.

Деталі. «Ми – спільнота підлітків та дорослих, яким цікаво розбиратися в історичних, культурних і політичних процесах, що сформували нашу сучасність та визначатимуть наше майбутнє. Ми збираємося на онлайн-курсах у Zoom і дискутуємо про ідеї, заради яких наше суспільство може об‘єднуватися вже зараз та після війни», – йдеться в повідомленні. Уточнюється, що перший курс «Розуміти політику. Базовий курс» відбудеться з 17:00 до 19:00 17 жовтня, другий – «Міжнародне гуманітарне право» – 19 жовтня, а «Історія української державності» – 28 жовтня. Кожен курс складається з шести занять. Для участі в конференції необхідно пройти реєстрацію.

Окрім того, анонсовані ще три інші курси – «Механізми ненависті», «Демократія vs авторитаризм», «Військова аналітика», проте дати їх проведення поки не визначені.

Бекграунд. Аналогічні онлайн-курси раніше вже неодноразово відбувалися. Останні теми стосувалися того, як українцям «далі співіснувати з росією і росіянами», а також мовного питання. Курси були організовані в рамках освітнього проєкту «Майбутні», ініційованого представниками Києво-Могилянської академії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло