Верховний представник ЄС Боррель прокоментував інцидент на «Північних потоках»

Верховний представник ЄС Боррель прокоментував інцидент на «Північних потоках»

Він підтвердив, що витоки є результатом навмисних дій

Верховний представник ЄС Боррель прокоментував інцидент на 	«Північних потоках»
Фото: Getty Images

Що сталося. Верховний представник Євросоюзу Жозеп Боррель прокоментував інцидент на «Північних потоках».

Джерело. Про це повідомляє представництво ЄС у рф.

Деталі. Політик відзначив, що ЄС «глибоко стурбований» пошкодженнями трубопроводів, що призвели до витоку в міжнародних водах Балтійського моря.

«Питання безпеки та охорони навколишнього середовища залишаються одними з найпріоритетніших. Ці інциденти не збіг, і вони стосуються всіх нас», – прокоментував Боррель.

Представник зазначив, що союз підтримуватиме розслідування стосовно «потоків», якщо воно буде спрямоване на повне роз'яснення ситуації, причинно-наслідкових зв'язків. Він також наголосив на тому, що ЄС прагне підвищити стійкість в галузі енергетичної безпеки.

«Будь-яке навмисне пошкодження європейської енергетичної інфраструктури абсолютно неприйнятне та спричинить рішучу та єдну відповідь», – сказав Боррель наостанок.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в «Північному потоку 2» знайшли витік. Згодом з'ясували, що на трьох нитках газопроводу сталися одночасні безпрецедентні руйнування. Згодом сейсмологи дійшли висновку, що на обох «потоках» стався не витік, а організовані вибухи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло