Уряд затвердив порядок поводження з відходами від руйнувань будівель унаслідок бойових дій

Уряд затвердив порядок поводження з відходами від руйнувань будівель унаслідок бойових дій

Проєкт постанови пропонує визначити поняття «відходи від руйнувань», класифікацію таких відходів та основні операції поводження з ними

Уряд затвердив порядок поводження з відходами від руйнувань будівель унаслідок бойових дій
Фото: УНІАН

Що сталося. Кабінет Міністрів України затвердив порядок поводження з відходами, які утворилися у зв'язку з пошкодженням (руйнуванням) будівель та споруд унаслідок бойових дій чи проведенням робіт із ліквідації їхніх наслідків.

Джерело. Про це йдеться на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Деталі. «Українці завжди дбайливо, по-господарськи ставляться до своєї оселі, своєї власності, до рідного краю. І це помітно особливо зараз, коли люди у поранених громадах розчищають завали після російських бомбардувань. І громадяни, і бізнес, і місцева влада потребують правил поводження з відходами від руйнувань. Прийнятий порядок, у якому прописано алгоритм прийняття рішень органами місцевого самоврядування з поводження з відходами від руйнувань будівель та споруд, допоможе громадам якісно та швидко відновлювати свої території», – йдеться в повідомленні.

Також проєкт постанови пропонує визначити поняття «відходи від руйнувань», класифікацію таких відходів, основні операції поводження з відходами від руйнувань та черговість їх проведення, а також основні положення щодо організації місць тимчасового зберігання відходів від руйнувань.

Крім того, він передбачає встановлення переліку компонентів відходів від руйнувань та можливі шляхи їх повторного використання у будівництві, промисловості будівельних матеріалів (виробництві будівельних виробів (продукції)).

Бекграунд. Раніше Mind писав, що робити із залишками розбомблених будинків і чому будівельне сміття не можна просто «поховати» на звалищі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло