В Білорусі почали перевірку бойової частини поблизу Мінська

В Білорусі почали перевірку бойової частини поблизу Мінська

Режим Лукашенка запевняє, що мобілізацію проводити не буде

В Білорусі почали перевірку бойової частини поблизу Мінська
фото Belta

Міністерство оборони Білорусі повідомило в середу про початок неоголошених перевірок на «бойову та мобілізаційну готовність» частини №06752, яка знаходиться у населеному пункті Мачулищі поблизу Мінська.

У повідомленні, опублікованому в соціальних мережах, міністерство повідомило, що випробування проводяться в рамках «плану підготовки Військово-повітряних сил та військ ППО». У Мочулищі знаходиться військова авіабаза.

Перевірка передбачає низку питань, основними з яких стануть призов і відновлення навичок військовозобов'язаних, зняття зі зберігання військової та спеціальної техніки з метою перевірки її боєготовності.

Випробування триватимуть впродовж місяця, повідомили в Міноборони.

Білоруська влада заявила, що не має наміру проводити в країні мобілізацію, яка зараз проходить у росії.

Білорусь, як відомо, надала росії територію для нападу на Україну, але не відправляла свої війська на українську територію.

Влада та офіційні ЗМІ регулярно запевняють, що Мінськ підтримує москву і «не дозволять встромити ніж в спину своєму союзнику».

Бекграунд. Згідно з даними останніх опитувань, кількість білорусів, які підтримують війну росії в Україні, суттєво знизилася.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло