Байден: «Ми продовжимо надавати Україні зброю для оборони, попри спроби росії перекроїти її кордони»

Байден: «Ми продовжимо надавати Україні зброю для оборони, попри спроби росії перекроїти її кордони»

Він зазначив, що з нетерпінням чекає на прийняття Конгресом закону про виділення $12 млрд для України

Байден: «Ми продовжимо надавати Україні зброю для оборони, попри спроби росії перекроїти її кордони»
фото DR

Білий дім оприлюднив заяву президента США Джо Байдена щодо заяви російського диктатора путіна про анексію чотирьох тимчасово окупованих територій України.

«Сполучені Штати засуджують здійснену сьогодні шахрайську спробу росії анексувати суверенну територію України. Росія порушує міжнародне право, зневажає статут ООН і демонструє свою зневагу до миролюбних народів по всьому світу», – йдеться у заяві Байдена.

«Не варто помилятися: ці дії не мають легітимності. Сполучені Штати завжди шануватимуть міжнародно визнані кордони України. Ми і надалі підтримуватимемо зусилля України щодо відновлення контролю над своєю територією шляхом зміцнення її позицій у військовому та дипломатичному відношенні, у тому числі за рахунок додаткової допомоги в галузі безпеки на суму $1,1 млрд, про яку Сполучені Штати оголосили цього тижня.», – наголошується в заяві президента.

У відповідь на фальшиві заяви росії про анексію Вашингтон та його союзники змушені вдатися до нових санкцій, продовжив Байден.

“Ці санкції спричинять витрати для фізичних та юридичних осіб – усередині та за межами росії, які надають політичну чи економічну підтримку незаконним спробам змінити статус території України. Ми згуртуємо міжнародну спільноту, щоб засудити ці кроки та притягнути росію до відповідальності», – обіцяє американський президент.

«Ми продовжимо постачати Україну засобами, необхідними для її самооборони, незважаючи на зухвалі спроби росії перекроїти кордони сусідньої країни. І я з нетерпінням чекаю на підписання Конгресом закону, який надасть для підтримки України додаткові $12 млрд», – сказав Байден.

«Я закликаю всіх членів міжнародної спільноти відкинути незаконні спроби росії щодо анексії та підтримувати народ України стільки, скільки потрібно», – підсумував американський президент.

Бекграунд. Нагадаємо, США оголосили, що вводять “швидкі та серйозні” санкції проти росії, в т.ч. проти “ключової фігури російської економіки”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло