Президенти 9 європейських країн закликали членів НАТО збільшити військову допомогу Україні

Президенти 9 європейських країн закликали членів НАТО збільшити військову допомогу Україні

Мова про очільників Чехії, Естонії, Латвії, Литви, Північної Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії та Словаччини

Президенти 9 європейських країн закликали членів НАТО збільшити військову допомогу Україні
Фото: Getty Images

Що сталося. Президенти 9 країн Європи підписали спільну заяву та закликали всіх членів НАТО збільшити військову допомогу Україні.

Джерело. Про це йдеться на сайті президента Польщі.

Деталі. Мова йде про очільників Чехії, Естонії, Латвії, Литви, Північної Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії та Словаччини. Зазначається, що всі вони відвідали Київ під час повномасштабного вторгнення та на власні очі переконалися в наслідках російської агресії.

Політики висловили підтримку суверенітету та територіальній цілісності України. Вони також заявили, що ніколи не визнають намагань росії анексувати будь-які українські землі. Від росії державні лідери вимагають негайно вийти з тимчасово окупованих територій.

Також президенти заявили про «тверду» підтримку рішення Бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо майбутнього членства України, коли очільники країн НАТО заявили про наміри надати Україні план дій щодо членства.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Це рішення вже підтримали Литва, Латвія, Естонія, Канада та Німеччина.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло