Кулеба розпочинає перше в історії української дипломатії турне по Африці

Кулеба розпочинає перше в історії української дипломатії турне по Африці

Подорож триватиме з 3 по 12 жовтня

This material is also available in English
Кулеба розпочинає перше в історії української дипломатії турне по Африці
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба
Фото: МЗС

Що сталося. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сьогодні почав історичне турне країнами Африки. Це перший в історії української дипломатії візит голови МЗС до цього регіону.

Джерело. Про це повідомила пресслужба МЗС.

Деталі. Першою країною, яку він відвідав, став Сенегал, що нині головує в Африканському Союзі. Під час зустрічі з очільницею МЗС країни Аїсатою Таль Саль Кулеба закликав зупинити поширення російського впливу в Африці.

«Ключовою темою переговорів міністра стане консолідація політичної підтримки України з боку країн глобального півдня на тлі російської агресії, зокрема, останньої спроби анексії українських територій», – йдеться у повідомленні.

Серед інших пріоритетів МЗС називає зміцнення ролі України як гаранта світової продовольчої безпеки, взаємодію в галузі освіти, просування українських IT-продуктів, зокрема, сервісу «Дія», створення нових можливостей для українського експорту.

У рамках візитів також заплановане проведення низки бізнес-форумів за участі провідних українських та африканських компаній.

Зазначається, що турне є важливим елементом Африканської стратегії, розробленої в МЗС за дорученням президента України Володимира Зеленського і «дорожньою картою» розвитку відносин нашої держави з регіоном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло