Швеція заявила, що витік газу з «Північного потоку – 2» збільшився

Швеція заявила, що витік газу з «Північного потоку – 2» збільшився

Витік на «Північному потоці – 2» збільшився, його діаметр зараз становить 30 метрів

Швеція заявила, що витік газу з «Північного потоку – 2» збільшився
Swedish Coast Guard/Getty Images

Один із витоків на газопроводі «Північний потік – 2» збільшився у розмірах.

Джерело. Про це повідомляє шведська берегова охорона, на дані якої посилається CNN.

Деталі. За даними шведської влади, при спостереженні за місцем витоку стало видно, що витік з «Північного потоку – 1» перестав бути видимим і, отже, припинився. Проте витік на «Північному потоці – 2» збільшився, його діаметр зараз становить 30 метрів.

Напередодні оператор газопроводу «Північний потік – 2» Nord Stream 2 AG повідомив Данському енергетичному агентству про стабілізацію тиску в трубі та припинення витоку газу.

«Компанія Nord Stream 2 AG проінформувала Данське енергетичне агентство про те, що на газопроводі NS2 A досягнуто стабільного тиску. Таким чином, це свідчить про завершення продування газу цим трубопроводом», – йдеться в повідомленні. Неясно, чи міг тиск призвести до більшого витоку, поміченого береговою охороною, зазначає CNN.

Загальний обсяг витоку газу з пошкоджених «Північного потоку – 1» і «Північного потоку – 2» у «газпромі» оцінили в 800 млн кубометрів, що рівноцінно споживанню Данії за три місяці.

Про аварію на одній із ниток магістралі «Північний потік – 2» стало відомо в ніч на 26 вересня у винятковій економічній зоні Данії на південний схід від Борнхольма. Також виток газу був зафіксований з обох ниток першого «Північного потоку».

Американські чиновники вважають росію головним підозрюваним у пошкодженні ниток газопроводу «Північний потік».

Бекграунд. Як повідомлялося, підрив «Північних потоків» може стати найбільшим в історії викидом метану й ударом по клімату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло