Зеленський вніс до Ради подання про звільнення Шевченка

Зеленський вніс до Ради подання про звільнення Шевченка

Парламентський комітет ще не схвалив звільнення

Зеленський вніс до Ради подання про звільнення Шевченка
Голова НБУ Кирило Шевченко

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення Кирила Шевченка з посади голови Національного банку України.

Джерело. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Деталі. У розділі «дата та стан проходження» в картці документа зазначається, що його направлено на розгляд комітету. Головним із розгляду цього питання визначено Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Бекграунд. Напередодні ввечері, 4 жовтня, голова Національного банку України Кирило Шевченко подав на розгляд Президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку. «Через причини, пов'язані зі здоров’ям, які я не можу надалі ігнорувати, ухвалив для себе складне рішення. Я залишаю посаду голови НБУ», – написав він.

Про те, наскільки заявлена причина відставки відповідає реальній та які основні питання виникнуть згодом – у матеріалі «Володар гривні: Шевченко зберіг стабільність банківської системи, але частину проблем залишив своєму наступнику».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло