Прессекретар Зеленського: президент не закликав НАТО до превентивного удару по росії

Прессекретар Зеленського: президент не закликав НАТО до превентивного удару по росії

За його словами, йшлося про період до 24 лютого

Прессекретар Зеленського: президент не закликав НАТО до превентивного удару по росії
фото Офіційний сайт Президента України

Прессекретар Зеленського Сергій Никифоров пояснив слова президента України, який заявив про необхідність превентивного удару у разі, якщо росія спробує застосувати ядерну зброю.

«Колеги, ви трохи задалеко зайшли зі своєю ядерною істерією і тепер чуєте ядерні удари навіть там, де їх немає. Президент говорив про період до 24 лютого. Тоді треба було застосувати превентивні заходи, щоб не дозволити Росії розв'язати війну. Нагадаю, що єдині заходи, про які тоді йшлося, були превентивні санкції», – заявив речник президента на своїй сторінці в Фейсбук.

«Шантажувати світ вибухами на ЗАЕС та всіляко натякати на використання ядерної зброї дозволяє собі лише держава-терорист росія. Від України таких закликів ви ніколи не почуєте», – наголосив Никифоров.

Слова Володимира Зеленського про те, що НАТО має превентивно вдарити по росії, якщо вона збереться застосувати ядерну зброю, викликали бурхливу реакцію в москві.

«Що повинно робити НАТО? Унеможливлювати застосування росією ядерної зброї. Але що важливо, я ще раз звертаюся до міжнародної спільноти, як це було до 24 лютого: превентивні удари, щоб вони (росіяни – ред.) знали, що з ними буде, якщо застосують. А не навпаки – чекати ядерних ударів росії, щоб потім сказати: «Ах, ти так, ну, ось тримай від нас!» Переглянути застосування свого тиску, порядок застосування», – сказав Зеленський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло