В москві в поліцію забрали 5-класницю за жовто-блакитну аватарку — на неї написав донос директор школи

В москві в поліцію забрали 5-класницю за жовто-блакитну аватарку — на неї написав донос директор школи

Дівчинка викликала невдоволення батьків однокласників, бо говорила з ними про “війну і мир”

В москві в поліцію забрали 5-класницю за жовто-блакитну аватарку — на неї написав донос директор школи

У москві правоохоронці забрали п'ятикласницю у відділ поліції через аватарку із жовто-синіми кольорами, також співробітники прийшли до родини додому.

Джерело. Про це повідомляє The Insider з посиланням на ОВД-Інфо.

Деталі. У заяві, яку директор школи написав у поліцію, він “добре відгукнувся” про успішність та характер учениці, проте попросив «обстежити житлово-побутові умови сім'ї та встановити причинно-наслідкові зв'язки подібної поведінки дитини, її громадянської позиції».

Крім цього, директор попросив поліцію «вплинути на виховну позицію» матері, щоб вона не «вплинула» на дочку «переконаністю власних політичних поглядів» та не заохочувала «в обговоренні міжнаціональних та політичних питань у дитячому колективі».

З матір'ю школярки поговорили співробітники поліції та соціальні педагоги. Вони цікавилися, чому дівчинка не відвідувала уроки «Розмови про важливе» (за наказом Кремля, уроки пропаганди проводяться щотижня в усіх російських школах – ред.).

Також з'ясувалося, що на дівчинку поскаржився хтось із батьків її однокласників через те, що в чаті з однокласниками вона опублікувала опитування «про мир та війну».

Зранку 5 жовтня в школу за ученицею приїхали поліцейські. Як повідомляє організація, поки мати їхала до доньки, співробітник поліції з'ясовувала у дівчинки, чим займається її мати та як сім'я проводить час. У результаті співробітники забрали її в поліцію окремо від мами, а силовики «грубо повели матір до виходу», доки дівчинка плакала.

Крім поліцейських, у відділі були присутні співробітники Центру боротьби з екстремізмом, які читали повідомлення у телефоні жінки, а також п'ятеро співробітників сімейного центру «Гармонія» та служби опіки. Сім'я пробула у відділі три години.

Через деякий час вони прийшли додому до сім'ї і, не пред'являючи документів і не представляючись, вивчали листування та історію пошуку в телефоні та ноутбуці школярки та рилися у постільній білизні. Інспектор у справах неповнолітніх заявила матері, що сім'ю викличуть на комісію для постановки на профілактичний облік.

Бекграунд. Нагадаємо, вчительку з Криму, яка в розмові з учнями засудила війну росії, оштрафували, звільнили і влаштували травлю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло