Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день

Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день

Популярність турецьких квартир злетіла після оголошення мобілізації

Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день
фото DR

Росіяни стали лідерами серед іноземних покупців нерухомості в Туреччині. Лише у серпні вони придбали 1238 квартир, а всього з початку 2022 року – 8115.

Джерело. Про це пише The Moscow Times з посиланням на дані Турецького інституту статистики.

Деталі. Туреччина входить у топ-3 країн за попитом серед російських покупців нерухомості. За 8 місяців вони придбали тут на 51% більше об'єктів, ніж за 2021 рік.

За даними Propriеte Gеnеrale Group, на Туреччину припадає третина російського попиту (31%). Друге та третє місце посідають ОАЕ (20%) та Грузія (15%). Такий же інтерес громадяни росії виявляють до Казахстану (14,84%).

Міжнародний брокер нерухомості Tranio зазначає, що також росіяни, як і раніше, шукають і купують нерухомість в Іспанії (10%), Греції (8%), Італії, Франції та Чорногорії (по 5%).

Популярність Туреччини як країни для переїзду злетіла після оголошення в рф «часткової мобілізації».

З 19 по 23 вересня кількість заявок на купівлю нерухомості в республіці зросла вп'ятеро порівняно з показниками середини місяця, розповіли в Intermark Real Estate.

За даними Knight Frank Russia, серед локацій найбільший попит має Стамбул. Крім того, росіяни цікавляться туристичними місцями – такими як Аланья, Анталія, а також престижними курортами – Бодрумом та Фетхіє.

Підвищений попит росіян на купівлю житла у Туреччині пояснюється відносною географічною близькістю та нижчою вартістю отримання посвідки на проживання порівняно з іншими країнами. Посвідку на проживання тут можна оформити при покупці нерухомості від $75 000, а за інвестиції від $400 000 надається право претендувати на громадянство.

Бекграунд. Раніше МЗС країни заявило, що Туреччина не визнає анексію росією окупованих українських територій, при цьому Анкара закликає до завершення війни шляхом переговорів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло