Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день

Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день

Популярність турецьких квартир злетіла після оголошення мобілізації

Росіяни масово купують житло в Туреччині – зі швидкістю 34 квартири на день
фото DR

Росіяни стали лідерами серед іноземних покупців нерухомості в Туреччині. Лише у серпні вони придбали 1238 квартир, а всього з початку 2022 року – 8115.

Джерело. Про це пише The Moscow Times з посиланням на дані Турецького інституту статистики.

Деталі. Туреччина входить у топ-3 країн за попитом серед російських покупців нерухомості. За 8 місяців вони придбали тут на 51% більше об'єктів, ніж за 2021 рік.

За даними Propriеte Gеnеrale Group, на Туреччину припадає третина російського попиту (31%). Друге та третє місце посідають ОАЕ (20%) та Грузія (15%). Такий же інтерес громадяни росії виявляють до Казахстану (14,84%).

Міжнародний брокер нерухомості Tranio зазначає, що також росіяни, як і раніше, шукають і купують нерухомість в Іспанії (10%), Греції (8%), Італії, Франції та Чорногорії (по 5%).

Популярність Туреччини як країни для переїзду злетіла після оголошення в рф «часткової мобілізації».

З 19 по 23 вересня кількість заявок на купівлю нерухомості в республіці зросла вп'ятеро порівняно з показниками середини місяця, розповіли в Intermark Real Estate.

За даними Knight Frank Russia, серед локацій найбільший попит має Стамбул. Крім того, росіяни цікавляться туристичними місцями – такими як Аланья, Анталія, а також престижними курортами – Бодрумом та Фетхіє.

Підвищений попит росіян на купівлю житла у Туреччині пояснюється відносною географічною близькістю та нижчою вартістю отримання посвідки на проживання порівняно з іншими країнами. Посвідку на проживання тут можна оформити при покупці нерухомості від $75 000, а за інвестиції від $400 000 надається право претендувати на громадянство.

Бекграунд. Раніше МЗС країни заявило, що Туреччина не визнає анексію росією окупованих українських територій, при цьому Анкара закликає до завершення війни шляхом переговорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло