Фонд держмайна виставив на приватизацію шість баз відпочинку

Фонд держмайна виставив на приватизацію шість баз відпочинку

Вони розташовані в Дніпропетровській, Вінницькій, Одеській та Львівській областях

Що сталося. Фонд державного майна оголосив аукціони з приватизації шести баз відпочинку в Дніпропетровській, Вінницькій, Одеській та Львівській областях. 

Джерело. Про це повідомляє пресслужба ФДМ.

Деталі. 20 жовтня заплановані торги з продажу бази відпочинку «Оріль» (Дніпропетровська обл., смт Обухівка). Стартова ціна – 1,4 млн грн.

Цього ж дня пройде аукціон, на якому продаватимуть будівлі санаторію «Гірський» (Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, с. Бронниця). Ціна на старті торгів – 14,4 млн грн.

25 жовтня має торгуватися дитяча дача «Сосенка», розташована в Дніпропетровській області, Новомосковському району, селі Орлівщина. Стартова ціна – 6,5 млн грн.

Також 27 жовтня має відбутися аукціон з приватизації бази відпочинку «Сосновий бор». Торги стосуватимуться ще однієї бази в Орлівщині. Початкова ціна – 23,2 млн грн.

На аукціон наступного дня цілісний майновий комплекс Дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка). Ціна на старті торгів – 6 млн грн.

Також 28 жовтня пройде аукціон з продажу бази відпочинку «Трембіта» (Львівська обл., Сколівський р-н, с. Верхнє Синьовидне). Стартова ціна – 36 700 грн.

Бекграунд. Нещодавно Вузлівський спиртзавод приватизували вдесятеро дорожче за стартову ціну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло