Польський нафтопровід «Дружба» відновив роботу

Польський нафтопровід «Дружба» відновив роботу

Оператор стверджує, що пошкодження не мали ознак диверсії

Польський нафтопровід «Дружба» відновив роботу
фото pxhere.com/CC0 Domena publiczna

У Польщі відновили прокачування нафти через нафтопровід «Дружба», повідомила компанія Pern – оператор польської ділянки нафтопроводу, яка має назву Przyjaźń. Пошкодження не мали ознак діяльності третіх осіб.

Джерело. Про це пише Польське радіо.

12 жовтня Pern стало відомо, що в одній із двох ниток нафтопроводу «Дружба», що йде територією Польщі, виявили витік. «Дружба» – це основний маршрут, яким сира нафта потрапляє до Німеччини.

Технічні служби компанії PERN (Підприємство з експлуатації нафтових трубопроводів  – ред.) відновили повну роботу пошкодженого трубопроводу Przyjaźń, який постачає сиру нафту німецьким клієнтам компанії. Наразі поставки здійснюються по обох трубопроводах Західної ділянки, – йдеться в прес-релізі компанії. 

Водночас встановлюються причини, що призвели до розгерметизації нафтопроводу. Системи автоматизації PERN негайно сповістили про подію. Це дозволило провести негайний ремонт трубопроводу. Робота технічних служб компанії зосереджена на відновленні її трубопроводу до початкового стану.

Пошкодження нафтопроводу Przyjaźń, що належить PERN, виявили у вівторок, 11 жовтня. Днем пізніше компанія повідомила, що пошкодження не мають ознак діяльності третіх осіб.

Бекграунд. Однак віцепрем'єрка Сербії Зорана Михайлович заявила, що витік нафти на одній із ниток нафтопроводу «Дружба» – диверсія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло