рф вдається до масових насильницьких депортацій українців на ТОТ – ISW

рф вдається до масових насильницьких депортацій українців на ТОТ – ISW

Російська влада може додатково брати участь у ширшій кампанії етнічної чистки шляхом депопуляції української території

Що сталося. Російські окупанти здійснюють масові насильницькі депортації українського населення на тимчасово окупованих територіях України в рамках кампанії цілеспрямованої етнічної чистки, а також заселення українських міст привезеними російськими громадянами.

Джерело. Про це йдеться у звіті аналітиків з Інституту вивчення війни (ISW). 

Деталі. Крім того, аналітики повідомляють, що російська ПВК «Вагнера» і далі намагається утвердити свою перевагу над збройними силами рф шляхом надання тим чи тим підрозділам російської армії військової техніки та спорядження. 

Зазначається, що це  «може бути неявною критикою явної нездатності міноборони надати такі предмети першої необхідності своїм солдатам».

Згідно зі звітом, російські війська продовжували намагатися контратакувати українські позиції на захід від Кремінної. Своєю чергою, українська армія, ймовірно, перейшла до чергового контрнаступу на півночі Херсонщини.

«Також українські сили, ймовірно, завдали ударів по російських військових об'єктах, розташованих уздовж російських наземних комунікацій у Запорізькій області та на півдні Донецької області», – йдеться у звіті. 

Бекграунд. Нагадаємо, що «Велика сімка» закликала всі держави світу не визнавати референдуми на окупованих територіях України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло