Туреччина ускладнила оформлення банківських карт для росіян

Туреччина ускладнила оформлення банківських карт для росіян

Банки почали запитувати у росіян загороджувальний депозит у розмірі $5000

Туреччина ускладнила оформлення банківських карт для росіян
Фото: flickr.com

Що сталося. Банки в Туреччині почали висувати додаткові вимоги до росіян під час оформлення карт.

Джерело. Про це повідомляє російський «РБК».

Деталі. Один росіянин, який зіткнувся з проблемою, розповів, що обійшов 15 відділень різних банків, перш ніж відкрив рахунок в одному з них. Банки вимагали дозвіл на роботу в Туреччині та заявляли, що не працюють з іноземцями.

Також банки почали запитувати у росіян загороджувальний депозит у розмірі $5000 і близько $100 безповоротної комісії.

Інформацію підтвердили кілька посередників між банками та клієнтами, які за $150–200 допомагають росіянам відкрити картки.

«Після оголошення в росії часткової мобілізації кількість росіян, які приїжджають до Туреччини й намагаються відкрити карту, зросла в рази. Не всі банківські працівники хочуть обслуговувати росіян», – заявив неназваний банківський посередник. За його словами, через мовний бар'єр росіяни, які відкривають рахунок без посередника, витрачають на оформлення по три-чотири години.

Бекграунд. Напередодні найбільший банк Іспанії Santander оголосив про зупинення обслуговування карток китайської платіжної системи Union Pay, випущеної російськими банками. Банк пішов на цей крок «у рамках загальної санкційної політики Santander стосовно росії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло