«Дарниця» освоїла випуск препарату для щитоподібної залози на випадок ядерних аварій, а також ще 14 нових ліків

«Дарниця» освоїла випуск препарату для щитоподібної залози на випадок ядерних аварій, а також ще 14 нових ліків

Медпрепарати з'явилися на ринку в 2022 році, попри війну

«Дарниця» освоїла випуск препарату для щитоподібної залози на випадок ядерних аварій, а також ще 14 нових ліків
Фото: LexInform

Що сталося. Фармацевтична компанія «Дарниця» (Київ) розпочала випуск 15 нових медичних препаратів протягом 9 місяців цього року.

Джерело. Про це компанія повідомила у п'ятницю.

Деталі. «Незважаючи на широкомасштабну війну, за три квартали 2022 року фармацевтична компанія «Дарниця» випустила 15 нових лікарських препаратів. Це знеболювальні, протиревматичні та антигіпертензивні препарати, муколітики, а також препарат для профілактики захворювань щитоподібної залози під час ядерно-технічних аварій», – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що серед нових препаратів – «Періндопрес Тріо» для контролю артеріального тиску, знеболювальні «Декспро» в формі саше та «Прегабалін-Дарниця» у формі капсул, «Калій-Йодид-125-Дарниця» для йодної профілактики щитовидної залози від впливу радіоактивного йоду-131,  муколітики у формі гранул («Дваце 100», «Дваце 200», «Дваце Лонг», «Дваце 200 Гарячий напій», «Дваце Лонг Гарячий напій»), профілактично-гігієнічний засіб «Пантестин Дарниця» від опіків та порізів в формі спрею, розчин для інфузій «Реодар», таблетки від болю в горлі («Целіста» та «Целіста Дуо») та нестероїдний протизапальний засіб з класу коксибів «Ексіб».

Очікується, що до кінця року в продаж надійде ще чотити нових препарати.

У 2021 році «Дарниця» випустила на ринок 22 нових лікарських препаратів, у 2020-му – 10. У компанії зазначили, що близько 10% доходу інвестується в розвиток, за останніх п'ять років – це майже 730 млн грн.

ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» засноване в 1930 році. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія, розв’язання проблем болю. В 2021 році підприємство випустило понад 181 млн упаковок ліків.

Бекграунд. Раніше Mind розповідав, як фармкомпанії працюють під час війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло