Після виходу рф із зернової угоди на світових ринках різко зросли ціни на пшеницю

Після виходу рф із зернової угоди на світових ринках різко зросли ціни на пшеницю

Кукурудза подорожчала на 2,8%, а соєва олія – на 3%

Після виходу рф із зернової угоди на світових ринках різко зросли ціни на пшеницю
Фото: pixabay.com

Що сталося. Світові ціни на пшеницю різко зросли після того, як росія вийшла із «зернової угоди».

Джерело. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Деталі. У суботу росія призупинила участь у «зерновій угоді» після ударів безпілотників по її військово-морському флоту, заявивши, що один із безпілотників міг бути із зернового судна, яке є частиною Чорноморської ініціативи.

Термін дії угоди закінчувався 19 листопада, тоді як у москві неодноразово висловлювали сумни щодо продовження дії угоди. Наразі пшениця продається по $8,78 за бушель, що значно нижче проти березня, коли її ціна доходила до $13,6350 за бушель.

Кукурудза подорожчала на 2,8%, а соєва олія – на 3%. Останній спад пропозиції може посилити глобальну інфляцію продовольчої продукції та загострити голод, якщо зростання цін продовжиться.

Бекграунд. Учора делегації ООН і Туреччини погодили план руху суден у рамках «зернової угоди» 31 жовтня морським гуманітарним коридором. Росіянам повідомили про це.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло