Великий бізнес під час війни сплатив податків більше, ніж у довоєнний період

Великий бізнес під час війни сплатив податків більше, ніж у довоєнний період

За десять місяців року великі платники податків перерахували до держбюджету 575,7 млрд грн

Великий бізнес під час війни сплатив податків більше, ніж у довоєнний період
Фото: pixabay.com

Що сталося. За десять місяців 2022 року великі платники податків перерахували до загального фонду держбюджету 575,7 млрд грн. Це на 17,9% більше, ніж у січні – жовтні 2021 року.

Джерело. Про це повідомляє Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Деталі. Зазначається, що показники розпису Мінфіну за доходами загального фонду держбюджету виконано на 101,8 %, додаткові надходження – 9,9 млрд грн. Відшкодовано ПДВ на рахунки платників – 62,9 млрд грн.

У жовтні 2022 року надходження до загального фонду державного бюджету становлять 42,4 млрд грн. Це на 3,8 млрд грн, або на 9,9% більше, ніж у жовтні 2021 року. Відшкодовано ПДВ на рахунки платників – 10,9 млрд грн.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що про зміни для платників третьої групи: «платники інших податків і зборів, які у 2022 році скористалися правом обрати спрощену систему з особливостями оподаткування та відмовились від її застосування, не можуть повторно протягом поточного календарного року зареєструватися платниками єдиного податку третьої групи зі ставкою 2% доходу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло