Південний ГЗК відновлює роботу після чотиримісячного простою

Південний ГЗК відновлює роботу після чотиримісячного простою

Цього місяця на підприємстві планують виробити 173 000 тонн залізорудного концентрату

Південний ГЗК відновлює роботу після чотиримісячного простою
Фото: ugok.com.u

Що сталося. Південний гірничо-збагачувальний комбінат у Кривому Розі відновлює виробництво: цього місяця на підприємстві планують виробити 173 000 тонн залізорудного концентрату.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Деталі. Товарну продукцію направлять до металургійних підприємств «Каметсталь» та «Запоріжсталь». Обидва структурні підрозділи працюватимуть у цілодобовому режимі. Загалом почнуть працювати 4 технологічні секції.

Виробничий процес також розпочинається в кар’єрі Південного ГЗК. Планується, що гірники видобудуть та направлять на перероблення 398 000 тонн залізної руди. Транспортування сировини виконуватимуть залізничним транспортом.

Також зі зниженим навантаженням розпочинається виробництво в управлінні залізничного транспорту, дробильно-транспортному комплексі, цеху шламових систем. Персонал підрозділів виходить з простою частково, в залежності від необхідності. Також працюватимуть допоміжні цеха підприємства.

План виробництва у листопаді 2022 року становить 13,4% від результату аналогічного періоду минулого року. Серед причин: унеможливлення відвантаження товарної продукції морем з портів Одеси та дефіцит електроенергії, що виник з початку жовтня. 

Південний ГЗК вийшов у вимушений простій з 1 липня 2022 року через військову агресію росії та блокування морських портів Одеси, що унеможливило відправки товарної продукції споживачам з Азії та Північної Африки.

Бекграунд. Нагадаємо: видобуток на Північному ГЗК призупинено з липня 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло