Twitter запровадив плату $8 на місяць за синю галочку та верифікацію акаунту

Twitter запровадив плату $8 на місяць за синю галочку та верифікацію акаунту

Відповідну підписку тестували з 2021 року, і донедавна вона коштувала $4,99

Twitter запровадив плату $8 на місяць за синю галочку та верифікацію акаунту
Фото: DR

Що сталося. Twitter запровадив плату у розмірі $8 в місяць за синю позначку та верифікацію облікового запису.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Опцію Twitter Blue почали вводити 5 листопада. Тепер за $8 можна отримати синю галочку біля свого імені користувача, так само як знаменитості, компанії та політики. Крім того, абоненти Twitter Blue бачать значно менше реклами.

Відповідну підписку тестували з 2021 року, і донедавна вона коштувала $4,99. Серед іншого опція дозволяє використовувати закладки, скасовувати вже опубліковані твіти та читати треди у спрощеному режимі.

Reuters зазначає, що того як Маск вступив на посаду, сині галочки біля імені користувача означали, що Twitter підтверджує, що обліковий запис належить особі чи компанії, яка на нього претендує. Не відразу було зрозуміло, як і чи планує Twitter перевіряти особу користувача, крім стягнення плати.

Бекграунд. Ілон Маск купив Twitter наприкінці жовтня 2022 року. Він уже звільнив п'ять топменеджерів, зокрема генерального та фінансового директорів. Також Twitter скоротила кількість співробітників на 50%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло