Товарні знаки на 2 млрд грн компанії відомого російського олігарха передали до АРМА – БЕБ

Товарні знаки на 2 млрд грн компанії відомого російського олігарха передали до АРМА – БЕБ

Службовці української фінустанови здійснювали злочинну діяльність з виведення активів банку під виглядом виплати роялті

Товарні знаки на 2 млрд грн компанії відомого російського олігарха передали до АРМА – БЕБ
Фото: БЕБ

Що сталося. Районний суд Києва ухвалив рішення про передачу товарних знаків орієнтовною вартістю понад 2 млрд грн Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Джерело. Про це повідомило Бюро економічної безпеки України (БЕБ) у понеділок.

Деталі. Зазначається, що ТЗ належать кіпрській компанії, пов’язаній із російським олігархом.

«Службові особи української фінансової установи, використовуючи товарні знаки цієї офшорної компанії, здійснювали злочинну діяльність з виведення активів банку під виглядом виплати роялті. Український банк, його материнський банк у росії та кіпрська компанія пов’язані між собою єдиними бенефіціарними власниками, серед яких відомий російський олігарх», – йдеться в повідомленні.

За даними БЕБ, торгові знаки раніше належали материнському банку рф, а 2021 року з метою використання умов пільгового оподаткування були переоформлені на кіпрського нерезидента. Менш ніж за рік використання цих знаків, оцінюваних БЕБ у 2 млрд грн, приватний банк в Україні сплатив на адресу кіпрського нерезидента понад 248 млн грн.

Бекграунд. Нагадаємо, що суд заарештував товарні знаки Альфа-Банку. Службових осіб звинуватили в умисному ухиленні від сплати податку на доходи нерезидента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло