«Укравтопром»: в Україні продовжує зростати попит на електромобілі

«Укравтопром»: в Україні продовжує зростати попит на електромобілі

Найпопулярнішим електрокаром українців залишається Nissan Leaf

«Укравтопром»: в Україні продовжує зростати попит на електромобілі
Фото: shutterstock

Що сталося. Попит на електромобілі в країні продовжує зростати попри жовтневу енергокризу, спровоковану ударами агресора по українських об’єктах енергетичної інфраструктури, 

Джерело. Про це повідомляє асоціація «Укравтопром».

Деталі. За місяць автопарк України поповнили 1614 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 73% більше, ніж торік та на 2% більше за вересневий показник цього року.

Основну масу зареєстрованих у жовтні електромобілів склали легкові авто – 1556 (308 нових та 1248 уживаних). Найпопулярнішим електрокаром українців залишається Nissan Leaf. У жовтні українську реєстрацію отримали 268 авто цієї моделі.

Другий результат у Volkswagen ID.4 – 227 шт. На третьому місці Dong Feng-Honda M-NV – 117 шт. Четверта за популярністю Tesla Model 3 – 115 шт.

Електричних комерційних авто у минулому місяці було зареєстровано 58 шт. (всі б/в). Усього з початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли понад 10 500 авто на акумуляторних джерелах живлення, що у півтора раза більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Бекграунд. Нагадаємо, що дефіцит пального в Україні підвищив попит на електромобілі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло