Судно з порту «Південний» доставить до Китаю понад 43 000 тонн соняшникової олії

Судно з порту «Південний» доставить до Китаю понад 43 000 тонн соняшникової олії

Ще в українські порти прямують шість суховантажів

Судно з порту 	«Південний» доставить до Китаю понад 43 000 тонн соняшникової олії
Фото: Міністерство інфраструктури

Що сталося. З українського порту «Південний» у вівторок вийшло судно з олією для Китаю.

Джерело. Про це повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

Деталі. «Одне судно Champion Pula вийшло сьогодні з порту «Південний», воно перевозить 43 250 тонн олії до Китаю в рамках Чорноморської зернової ініціативи», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, в українські порти прямують шість суховантажів, які 8 листопада пройшли морським гуманітарним коридором у рамках угоди.

Крім того, 80 суден очікують дозволу на заходження до портів України, а також 13 завантажених суден готуються до огляду в турецьких територіальних водах.

«Станом на 8 листопада загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованих із трьох українських портів, становить 10 110 425 тонн. Загалом на сьогодні було дозволено рух 869 суден: 437 на прибуття в українські порти та 432 – на вихід із них», – наголошується в повідомленні.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що українські фермери відчувають все більший «відчай» у міру того, як термін дії угоди про зерно, укладеної за посередництва ООН, наближається до закінчення, заявила посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд.

 «Вони, звичайно, перебувають під тиском, і через це в розпачі. Їм потрібна довіра ринку, щоб сіяти новий урожай», – сказала Томас-Грінфілд у своєму виступі після відвідин зернового підприємства у Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло